Bina Cam Filmleri ile Isıyı ve Işığı Kontrol Altına Alın. 

Pencereler, doğal güneş ışığı ve manzarayı içeri almak için harikadır. Ancak doğru konumlandırılmadıklarında, size zevk yerine rahatsızlık verirler. Neyse ki, profesyonelce uygulnanan mimari cam filmleri bunu düzeltmeyi kolaylaştırır. Dolayısıyla, evde kendinizi rahatsız veya tatminsiz hissediyorsanız, pencerelerinize bakın. Sonra sizi rahatsız eden şeyi düzeltmek için doğru cam filmini arayın: bir odadaki sıcak noktalar, çok savunmasız bir his, soğutma maliyeti ve hatta TV’nizde güneşten dolayı oluşan parlama. Neye ihtiyacınız varsa, LLumar’ın akıllı bir çözümü vardır.

Evinizin Konforu İçin LLumar Mimari Cam Filmleri

Mimari Cam Filmlerini Keşfedin.

Güneş Kontrol Cam Filmleri

Güneş ışığının içeri girmesine izin verin. LLumar mimari cam filmleri ısıyı kontrol altına alır, solmayı azaltmaya yardımcı olur ve enerji tasarrufu sağlar.

Güneşten kurtulmak için ağır perdelerin veya odayı karartan gölgelerin arkasına saklanmak zorunda değilsiniz. Güneş kontrol filmlerimizle evinizi aydınlık ve dış mekan manzaralarına açık tutun. Sert UV ışınlarını, ısıyı ve parlamayı yansıtırlar, konforu önemli ölçüde artırır ve mobilyaların korunmasına yardımcı olurlar. Farklı seviyelerde yalıtım, her iklimde de enerji kullanımını kontrol altında tutmaya yardımcı olur.

Güneş Kontrol Cam Filmleri Sizin İçin Neler Yapabilir?

Güvenlik Cam Filmleri

Hayat tahmin edilemez olabilir; LLumar güvenlik cam filmleri evinizin güvenliğini sağlıyor.

İnce, net ve zorlukla algılanabilen koruyucu LLumar güvenlik cam filmleri, her türlü zorlu işleme dayanabilir. En değer verdiğiniz insanları ve mülkleri hırsızlıklara, vandalizme, kazalara ve doğanın tehlikeli kaprislerine karşı korumaya yardımcı olmaları için LLumar’a güvenin.

Bu film serisi, endüstrinin en güçlü yapıştırıcıları kullanılarak yüzeylere yapıştırılan ağır hizmet tipi bir polyester bileşiği ile sağlamlık için tasarlandı. Güvenlik ve güvenlik filmi bir kez uygulandıktan sonra evinizi istenmeyen sürprizlere karşı kararlı bir şekilde korur. Sizi endişeden de korur.

Güvenlik Cam Filmleri Sizin İçin Neler Yapabilir?

Dekoratif Cam Filmleri

Camlarınızı evinizin en göz alıcı parçası haline getirin.

Biraz dekoratif film bilgisiyle, cam yüzeylere ve pencerelere tamamen farklı bir ışıkta bakacaksınız. Daha önce görünmeyen olasılıklar ortaya çıkacak; tasarımı, gizliliği, parlaklığı ve daha fazlasını iyileştirmenin yolları. LLumar dekoratif filmleri, hayal gücünü beslemek ve gelenekselden son teknolojiye kadar her türlü stil vizyonunu tamamlamak için özenle düzenlenmiştir. Ayrıca, tasarım ve konfor sorunlarınızı güzel bir şekilde çözmenize yardımcı olmak için değişen derecelerde şeffaflık ve mahremiyet sunan filmlerdir.

Dekoratif Cam Filmleri Sizin İçin Neler Yapabilir?